Asus Zenfone Max 2 Modelleri Onaylandı!

Asus-ZenFone-Max-Pro-M2

Asus, cep telefonu pazarında kendini geliştirmeye devam ediyor. Uygun fiyata yüksek performanslı cihazlar piyasaya süren Asus, orta seviye içinde çalışmalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz dönemlerde sertifikalanan Asus Zenfone Max 2 ve Max 2 Pro modelleri, Asus planlarında değişiklik yapmazsa önümüzdeki yıl duyurulacak. Rus EEC sertifika ajansında listelenen cihazların model kodları ZB631KL ve ZB633KL olacak. Asus Zenfone Max 2 (M2) ve Max 2 Pro, Android Oreo işletim sistemiyle kutudan çıkacak. Eğer cihaz bu sene piyasaya çıkarsa bunun pek de önemi olmayabilir ancak 2019 yılı için bu cihazın modası geçmiş olacak. Muhtemeelen bu cihazların çıkışından sonra yeni Android sürümleri duyurulacak ve bu cihaz daha Android Pie almamış olacak.

Rus EEC ajansından gelen bilgiler ne yazıkki bu kadarla sınırlı, ancak cihazların çift kamera, büyük bir pil ve uygun fiyatlarla satışa çıkacağını söyleyebiliriz.

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap