İlginizi Çekebilir

Netflix’in Ünlü Narcos Dizisinin Oyunu PS4, Switch, Xbox One ve PC İçin Duyuruldu!

Narcos: The Video Game Duyuruldu.
Yapımcılığını Kuju Entertainment, yayımcılığını ise Curve Digital Üstlenecek.
Narcos: The Video Game, bir erteleme olmaz ise 2019 bahar aylarında bizlerle olacak.
Kuju Enter Tainment, yaptığı duyuruda şu sözleri söyledi.
“Netflix dizisi Narcos’un fantastik hikayesi ve cesur aksiyonunu birleştirecek bir oyun yapacak olmaktan dolayı sabırsızlanıyoruz. Olağanüstü düzeyde heyecanlıyız ve hem dizinin hayranlarını hem de oyuncuları memnun edecek şaşırtıcı oynanış unsurları üzerinde çalışıyoruz.” dedi geliştirici stüdyonun patronu Brynley Gibson.
Narcos dizisi uyuşturucu baronlarının yükselişi ile düşüşünü ve uyuşturucu kaçakçılığının dünyada nasıl artışa geçtiğini yaşanmış olayları temel alarak anlatıyor. İlk iki sezonda Pablo Escobar’ın hikayesi, üçüncü sezonda ise Rodriguez kardeşlerin kurmuş olduğu Cali Karteli’nin hikayesi anlatılıyor. Dördüncü sezon ise yapım aşamasında.
Şahsen diziyi hiç izlememiş olsam da, oyununu sabırsızlıkla bekliyorum. Hem 2019’da çıkacakmış, belki o zamana kadar Narcos’u izleme fırsatımda olur.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap