Metal Gear Solid V: Ground Zeroes için Türkçe yama yayımlandı!


Metal Gear Solid V: The Phantompain’in öncesinde geçen Metal Gear Solid V: Ground Zeroes için Türkçe yama yayımlandı. Yeni bir çeviri grubu olan Plusçeviri ekibi, kendilerini Layers of Fear 2, Close To The Sun gibi Türkçe yamalar ile kanıtlamışken, Bir de üstüne Metal Gear Solid V: Ground Zeroes yaması ile kendilerini gösterdiler.
Bu yama sayesinde bende oynarım artık. Buradan tekrar teşekkür edip, linki aşağıya bırakıyorum. Umarım Metal Gear Solid v: The Phantom Pain’i de bir gün çevrilmiş olarak görürüz.
Güncelleme:
Yamayı yapan Plus Çeviri ekibi, Ücretsiz yama sektöründen çekilip resmi oyun yamalarına başladı. Bu nedenle sitelerindeki yamaları kaldırmak zorunda kaldılar. Neden kaldırıldığına gelecek olursak, Resmi yama yapmak istediklerinde firmalar sitelerine bakıp korsan içerik sağladıklarını düşünerek olumlu geri dönüş sağlamıyormuş. Plus çeviri ekibi de kaldırmak zorunda kalmış. Çeşitli arşiv sitelerinde yama arşivlendi. Yeni link işte burada.
Küçük bir not:
Site istatistiklerini bu yazım alt üst etmiş durumda. Bunun için tüm herkese teşekkür ediyorum. Umarım diğer yazılarımızda bu yazı kadar ilgi görür.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap