İlginizi Çekebilir

Huawei’in 8 İnçlik MatePad T Tableti Görüldü!

Huawei Mediapad t

Huawei, amiral gemisi tablet pazarına MatePad Pro modelleriyle hakim olmaya çalışıyor, hatta MatePad Pro’nun 5G destekli bir modeli de gelecek. Görünüşe göre firma, bütçesini önemseyen kullanıcılar iöin de bir şeyler düşünmüş ve ortaya, MatePad T 8 inçlik tablet çıkmış..

8 imçlik bu tablet için ortada sadece Evan Blass aka @evleaks  tarafından paylaşılan bir render görüntüsü var, yani teknik detaylarla ilgili hiçbir bilgi yok. O nedenden ötürü şimdilik cihazın kalın çerçevelerini ve diğer tasarımsal detaylarını görüyoruz.

Tabletin sağ tarafında güç ve ses tuşları bulunuyor. Arka tarafta ise tek kamerayı görüyoruz.

Huawei MatePad T, 6 farkı model numarasıyla Wi-Fi Alliance sertifikasını aldı. Cihazın ne zaman duyurulacağı, fiyatının n olacağı konusu şuann muamma. Beklentimiz, bu kalın çerçevelerin giriş seviyesi bir tablete ait olduğu yönünde.

Android üreticileri, tablet pazarında Apple’ı yakalamak için çok çaba harcıyor ancak Android, kullanışlılık yönünden henüz İpadOS’a yaklaşabilmiş değil. Kullanıcılar daha çok, orta ve giriş seviye Android tabletleri satın aldığından firma, bu tip ürünlere daha çok ağırlık veriyor diye tahmin ediyorum. Çünkü Huawei’in birçok giriş seviye tableti piyasada bulunuyor.

Peki siz bu tablet hakkında ne düşünüyorsunuz?

http://gsmarena.com/8inch_huawei_matepad_t_pops_up_in_renders-news-42590.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.