Huawei Enjoy 20s TENAA’da Yakalandı!

20s-temsili

Huawei’in orta seviyede başarılı modeller ürettiği Enjoy serisi, şirketin farklı markalar oluşturması sebebiyle artık eskisi kadar önemsenmiyor. Fakat yine de bazen yeni cihazlar görebiliyoruz.

Enjoy 20s olduğuna inanılan bir cihaz, TENAA sertifikasyon sürecinde ortaya çıktı ve artık birçok özelliğini biliyoruz.

Model kodu TNN-AN00 olan Enjoy 20s’nin görüntülerine de bu sertifikadan ulaşıyoruz.

6.8 inçlik Full HD TFT bir ekrana sahip cihazın üstünde 16MP selfie kamerasını içeren bir delik yer alıyor. Arka tarafta 64MP ana kamerayı içeren üçlü kamera kurulumunu görüyoruz. Diğer kameraların çözünürlüğü ise 8MP ve 2MP, ancak işlevlerini bilmiyoruz. 2MP olan muhtemelen Macro veya derinlik sensörüdür diye düşünüyorum, 8MP de ultra geniş açı sensörü olabilir.

Telefonda 2.0GHz saat frekans hızına sahip 8 çekirdekli bir işlemci var. Bu işlemcinin Kirin 800 olduğu söyleniyor.

Android 10 yüklü olarak satılacak telefonda 4GB, 6GB ve 8GB RAM seçenekleri var. Depolamada da 3 seçenek göreceğiz; 64GB 128GB ve 256GB. Telefonun hafızası SD kart ile genişletilebiliyor.

Huawei TNN-AN00Huawei TNN-AN00Huawei TNN-AN00Huawei TNN-AN00

Enjoy 20S, yan tarafta (muhtemelen güç tuşu) bir parmak izi okuyucu bulunduracak ve çift kanal 5G desteğiyle (SA / NSA) gelecek. 4200mAH’lik büyük diyebileceğimiz bir pilli bünyesinde tutan cihaz; siyah, yeşil ve mavi renklerine sahip olacak.

Huawei, Enjoy 20s ile ilgili hiçbir şey açıklamadı. Fakat geçtiğimiz hafta telefonun bazı fotoğrafları ortaya çıkmıştı.

Tahminimce ürün birkaç hafta içinde satışa çıkacak, çünkü testlerde sona yaklaşılıyor. Tabi telefonun ismi Enjoy 20s mi olur onu bilemeyeceğim.

https://www.gsmarena.com/huawei_enjoy_20s_specs_images_tenaa-news-44320.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap