Resident Evil 2 Remake’in demosunu süre sınırı olmadan oynamak ister misiniz?


25 Ocak 2019’da PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak olan orijinali 1998 yapımı olan Resident Evil 2’nin Remake sürümünün demosu, 1-Shot demo adı altında geçtiğimiz 11 Ocakta yayınlandı malumunuz. Demo yayınlandı yayınlanmasına da, Demo’nun bir süre sınırı vardı. Demo, 30 dakikalık bir Demoydu. 30 Dakikada Demoyu bitiremezseniz, bir daha oynayamıyordunuz. Gerçi hatırlatalım, 30 Dakika içerisinde demoyu bitirirseniz, (Tabi tam 30 dakikada bitirdiyseniz) bir daha oynayamazsınız. Tabi az biraz vaktiniz kaldıysa, kalan vakit kadar oynayabilirsiniz.
Bir dakika yahu, biz başlığı attık ta, Clickbait mi yapıyoruz? Hayır!
Resident Evil 2 Remake’i süre sınırı olmadan oynamak istiyorsanız, doğru yazıyı okuyorsunuz. O üstte yazdıklarımız bilgilendirici yazılar. 😀 Yoksa bizi Clickbait yapan site mi sandınız?
Bu kadar gırgır yeter, konumuza dönelim.
Yukarıda yazdığımız gibi 30 dakika süre sınırı olan Resident Evil 2 Remake’i, süre sınırı olmadan oynamak mümkün, ama sadece PC platformunda bu işlemi yapabilirsiniz.
Hani şu eskiden kullandığımız Trainer programları vardı. Onları kimler hatırlıyor? İşte, Resident Evil 2 Remake’in süre sınırını benzer bir mantıkta yapabiliyoruz.
Endişelenmenize hiç gerek yok, tamamen güvenilir bir dosyadır kendileri. Demo sınırını kaldıran dosyayı Buradan indirebilirsiniz.
Demoyu daha önce oynadıysanız, yeni bir hesap ile tekrardan indirmeniz gerek, çünkü 1 hesapta oynadıysanız, bir daha oynayamazsınız.
Korku dolu dakikalar sizleri, Öhöm, iyi eğlenceler dileriz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap