İlginizi Çekebilir

Resident Evil 2 Remake’in demosu geliyor!


Geçtiğimiz ay Microsoft Store üzerinde yapılan listeleme ile dikkatleri üzerine çeken Resident Evil 2 Remake Demo için resmi açıklama geldi. Açıklamaya göre, Demonun ismi Resident Evil 2 1 Shot olacak, 11 Ocakta indirmeye açılacak ve 31 Ocak’a kadar indirile bilir olacak. Demo, PC, PS4 ve Xbox One üzerinde ulaşılabilir olacak.
Demoda Raccoon City polis istasyonundaki en kötü iş gününü geçirecek olan çaylak polis memuru Leon S. Kennedy’nin rolünü üstleneceksiniz ve demoyu tamamlamak için sadece 30 dakikanız olacak. Eğer ölürseniz demo sona ermeyecek ve devam edebileceksiniz ancak 30 dakikalık süre dolduğunda demo da sona erecek. 30 dakikadan önce bitirirseniz süre dolana kadar yeniden de başlayabileceksiniz. Ayrıca demonun sonunda yeni fragman oyuncuları bekliyor olacak.
Resident Evil 2 remake PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Ocak 2019’da çıkacak.
Garip bir Demo, ne dersiniz? Demo fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap