İlginizi Çekebilir

Half Life 3’ü yaşatma süreçleri devam ediyor!


Topluluk, Half Life’ı bırakacak gibi görünmüyor
Uzun zamandır beklenen Half Life serisinin devam oyunu beklenirken, yayınlanan Epistle 3 adlı yazı ile çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştı. Bunun üzerine modlar üstünde çalışmaya başlayan Half Life topluluğu, Black Mesa ve hayran yapımı Half Life 3 oyunları gibi bir sürü proje ile seriyi canlı tutmayı başarabildi.
Beklenen Half Life 3 hayran projesi yakında geliyor
Half Life ve Portal evrenindeki önemli gemiyle aynı adı taşıyan Project Borealis, üzerinde çalıştıkları Half Life 3 modu adına birkaç oyun içi görüntüyü sitelerinde ve sosyal medyada paylaştı. Görüntülerde de göründüğü gibi çoğu silahlar, düşman karakterler ve yüzey kaplamalarıı yüksek kaliteye çıkarıldı. Project Borealis, Marc Laidlaw’ın sitesinde yayınladığı “Epistle 3″ten baz alarak yola çıkacak. Unreal Engine 4’te yapılması planlanan oyunun, 2018 senesinde yeni görüntüler ve oyun içi videolar ile tanıtılması bekleniyor.
Umarız Valve, diğer yapımcı şirketleri gibi hayran projelerini kapatmaya başlamaz. Özellikle oyuncuların umutlu olduğu bu modun kapanmasını çoğu kişi istemiyor.

MK

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap