İlginizi Çekebilir

Samsung, Galaxy M31 ve M01 İçin One UI 2.1’i Dağıtmaya Başladı!

samsung-logo

Bir taraftan yeni yayımlayacağı One UI 3.0 güncellemesinin bta programı üzerinde çalışan Samsung, diğer taraftan mevcut amiral gemileri için One UI 2.5 güncellemesini dağıtıyor. Fakat şirket, orta seviye ürün kullanıcılarına bir sürpriz yaptı ve One UI 2.1 güncellemesini Galaxy M01 ve M31 için kullanıma sundu.

Aslında, bu güncelleme için geç kalındı diyebiliriz, çünkü One UI 2.1 bu yıl başından beri kullanılabiliyor. Fakat bir dizi yeni özellik ve daha güncel güvenlik yaması ile One UI 2.1, yüklenmeli diye düşünüyorum. Bugünden itibaren bu akıllı telefonlardan birine sahip kulanıcılar, güncelleme bildirimini telefonlarında görebilirler.

Samsung Galaxy M01s'den ekran görüntüsü

Elbetteki bu cihazlara gelen One UI 2.1 güncellemesi, Galaxy S ve Note serisinde yer alan bazı özelliklere sahip olamıyor. Fakat Dijital Sağlık uygulaması, Cihaz Bakımı uygulaması ve Ebeveyn kontrol seçeneklerinin yanında kullanıcılar; yeni gezinme hareketleri, yeni simge ve renkler, artık Karanlık Mod olan Gece Modu üzerinde iyileştirmeler ve çeşitli performans geliştirmelerinin sahibi oluyorlar.

Galaxy M31 ve Galaxy M01’ler için paketin donanım yazılımı sürümü sırasıyla M315FXXU2ATI4 ve M017FXXU1BTI5, eğer otomatik güncelleme kapalıysa Ayarlar > Güncelleştirmeler bölümünden güncellemeyi kontrol edip yükleyebilir, yeni özelliklerin tadını çıkarabilirsiniz.

https://www.gsmarena.com/samsungs_one_ui_starts_hitting_galaxy_m_devices__m31_and_m01s_are_first_in_line-news-45331.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap