God of War’da Yükleme Ekranı Bulunmayacak!

3278456-6740234593-68790.jpg

Oyunun yönetmeni Cory Barlog, bizlere oyun hakkında bilgiler vermeye devam ediyor.
Bu seferki bilgi ise, oyunu kesintisiz oynayabileceğimiz ile ilgili. Cory Barlog yaptığı açıklamada, oyunda yükleme ekranlarının bulunmayacağını söyledi.
Söylediğine göre, oyun içi sinematikler üzerinde çok çalışılmış. Yani oyunda Kratos’u kontrol ederken birden sinematik girecek ve bize de film gibi izlemek düşecek.
Oyunun sinematik yönetmeni olan Dori Arazi, aynı zamanda videoda ortaya çıkarttıkları bu işin bir hayli zor olduğunu belirtmiş. PlayStation 4 oyuncularının uzun bir süredir merakla beklediği God of War ile aramızda sadece bir ay var. Kratos’un yeni maceralarına Nors mitolojisi ile devam edecek olan oyun, bize önceki oyunlardan çok farklı olan bir God of War deneyimi yaşatacak. God of War, 20 Nisan’da PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap