Destiny 2, kısa bir süreliğine ücretsiz oldu!

Bungie, Blizzcon esnasında yaptığı duyuru ile, Destiny 2’nin 18 kasıma kadar ücretsiz olduğunu açıkladı.
Eğer oyunu 18 kasıma kadar kütüphanenize eklerseniz, sizin olarak kalmaya devam ediyor.
Bu arada, Destiny 2’nin ücretsiz olduğu platform, sadece PC ve sadece Battle.net üzerinden almanız gerekiyor. Öncelikle bir Battle.net hesabı açmanız, ya da var ise giriş yapmanız, (Ama biz olmayanlar için anlatıyoruz) Bir Battle.net hesabı açıp, SMS doğrulaması ve E-Mail doğrulamasını yaptıktan sonra Your Gift’in altında bulunan Claim butonuna basmanız gerekiyor. Tarayıcıdan yaptıysanız, size Battle.net uygulamasını açıp indirebileceğiniz hakkında bir bilgi verecektir. O uyarıya Ok dedikten sonra Battle.net uygulamasını açıp indirmeye başlayabilirsiniz.
Oyunu Buradan edine bilirsiniz.
Son bir şey belirteceğiz. Oyun, DLC’siz saf sürüm olarak veriliyor, DLC’leri almak için para ödemeniz gerekiyor. Ama sadece hikayesini oynayıp bırakacaksanız endişelenmenize gerek yok.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Onur Temeltaş

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap