Cyberpunk 2077’den 48 dakikalık oynanış videosu!

Cyberpunk 2077

CD Projekt RED’in E3-2015 etkinliğinde duyurduğu, ve “Hazır olduğunda çıkacak!” dediği oyundan 48 dakikalık bir oynanış videosu yayınlandı.
Oyunun yönetmeni Adam Badowski tarafından paylaşılan mesaj:

Bugün yayınladığımız video oyunun geliştirme sürecinden kaydedildi. Cyberpunk 2077’nin şu anki sürümündeki birçok içerik ve mekaniğin büyük olasılıkla değiştirileceğinden dolayı, bu oynanışı sadece medyaya göstermeye karar vermiştik. Silahlı oynanış (hem görsel açıdan hem de RPG açısından), gizlilik, araç fizikleri veya oyunun kullanıcı arayüzü—her şey hala oyunun test aşamasında ve herhangi bir tasarımın kamuya açık olarak yayınlanmasından rahatsız olacağımızı düşünmüştük. Animasyon hataları, geliştirmeye devam ettiğimiz karakterlerin yüz ifadeleri, oyundaki konumların erken sürümleri—tüm bunlar görmek üzere olduğunuz şeyleri yayınlamak konusunda bizi tereddütte bıraktı.
Ancak birçoğunuzun medyanın gördükleri şeyleri görmek istediğini de biliyoruz. Bu, muhtemelen oyunu çıkardığımızda ekranınızda göreceğiniz aynı oyun olmasa da, 48 dakikalık videoyu sizinle paylaşmaya karar verdik. Cyberpunk 2077 bugün böyle görünüyor. Ne düşündüğünüzü bize söyleyin.
Ayrıca bu kadar uzun süren geliştirme sürecinin ise, en iyisini yapmak olduğunu açıkladılar. PC, PS4, ve Xbox One için çıkacak oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı, Fakat optimizasyon üzerinde fazlaca durduklarını, bu nedenle de, çıktığında kusursuza yakın olacağını tahmin ediyoruz.
“Lütfen en az Deus Ex kadar iyi olsun!”

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap