İlginizi Çekebilir

Counter Strike: Global Offensive oynaması ücretsiz oldu!


Yaklaşık 3 ay önce sadece botlar ile oynanan, ve GOTV üzerinden maç izlenebilen bir CSGO sürümünü ücretsiz olarak sunan Valve, TGA-2018’de yapmış olduğu duyuruda, artık CSGO’nun ücretsiz olduğunu açıkladı. Oyunun ücretsiz olması ile birlikte, oyuna Dangerzone adında Battleroyale modu da eklendi.
Valve tarafından belirtilene göre, “Danger Zone Counter-Strike: Global Offensive’in taktiksel oynanışına dayanan oyuncuların zekasını, becerisini ve kaynakları kullandığı; sonu görmek için savaştığı hızlı tempolu battle royale oyun modu. Yalnız oynayın ya da iki – üç kişilik bir takım olarak birlikte çalışın.” Solo maçlar 16 oyuncuya kadar, iki ve üç kişilik takımlar 18 oyuncuya kadar destekleniyor. Blacksite haritasını içeriyor.
Peki Counter Strike: Global Offensive’i daha önceden satın almış oyunculara ne olacak?
Counter-Strike: Global Offensive’i satın almış oyuncular Prime statüsüne yükseltilecek. Prime statüsü Valve tarafından doğrulanmış olan diğer Prime kullanıcılarıyla eşleşmenizi sağlıyor. Prime statüsü yükseltmesi 77,50 TL’den satışta, bunun yanı sıra hizmet madalyası kazanarak da yükseltilebilir.
Ayrıca ücretsiz olarak indireceğiniz sürümde, yukarıda belirtmiş olduğumuz paketi alan oyuncular ile online maç yapamayacaksınız. Sadece sizin gibi ücretsiz indirenler ile maç yapılabilecek.
Counter Strike: Global Offensive Steam sayfası

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap