İlginizi Çekebilir

Yeni hayatta kalma oyunumuza merhaba deyin! Silver Chains!


Headup games, FPS hayatta kalma korku oyunu Silver Chains’i PC, PS4, Xbox One ve Switch için duyurdu. Silver Chains, 2019 ilk bahar aylarında biz oyunculara sunulacak.
Silver Chains eski terk edilmiş bir malikanede meydana gelen korkunç olaylarla ilgili gerçeği ortaya çıkarmak için ipuçları aradığınız hikaye ve keşif üzerine odaklanan bir birinci şahıs hayatta kalma korku oyunu.
Gizemli bir kazadan sonra, Peter İngiltere’nin kırsal kesiminde bulunan terkedilmiş bir malikanenin içinde uyanır. Peter buraya nasıl veya neden geldiğini bilmez ve zamanla yalnız olmadığını fark etmeye başlar. Peter çıkış yolunu bulmaya çalışırken, bu yerde gerçekleşen karanlık sırları ortaya çıkarmaya başlar. Daha kötüsü, daha önce de burada bulunduğunu gösteren ipuçları bulur.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap