İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Sahipleri İçin Forza Strett’de Özel Hediye!

forza strett

Samsung, yaklaşık 1 aydır sürdürdüğü Summer of Galaxy etkinliklerini artık sonlandırmak üzere. Etkinliğin sonuna yaklaşırken şirketten, henüz taze diyebileceğimiz Forza street mobil oyunu için oyunculara güzel bir sürpriz geldi.

Yazıya devam etmeden önce ödüllerin Türkiye’den alınıp alınamayacağıyla ilgili bir bilgiye ulaşamadım, genel kullanıcılardan bahsediliyor. Türkiye’den ödülleri almayı başarırsanız yorum yazabilirsiniz.

Bugünden itibaren Samsung, Galaxy cihaz sahiplerine Forza Street için özel bir promosyon paketi sunuyor. Verilen bu hediyeyi 1 hafta içinde dilediğiniz zaman alabilirsiniz.

Gelelim hediyenizi nasıl alacağınıza. Öncelikle Forza Street’i Galaxy Store üzerinden Samsung akıllı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Galaxy Store’dan indirdiğiniz için zaten vardır ama yine de yazmış olayım, bir Samsung hesabınızın olması lazım. Promosyon paketi 2015 Porsche Cayman GTS, 100 Altın ve 1.000 Kredi içeriyor. Promosyonda bahsi geçen dijital ödülleri almak için, oyun içinde yer alan etkinlik 2’yi tamamlamalısınız.

İşte bu kadar, hediyeniz artık oyununuzda sizleri bekliyor.

Samsung Galaxy tablet veya akıllı telefonlar dışında bir cihaza sahipseniz bu promosyonu alamayacağınızı belirtelim. Eğer promosyon hesabınıza gelmediyse veya ödüllerin nasıl alınacağı gibi konular hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Buraya tıklayarak detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Microsoft’un oyunu mobil platformlar için piyasaya sürdüğü Mayıs ayından beri Samsung, Galaxy kullanıcılarına oyuniçi çeşitli hediyeler dağıtıyor. Bu da ortaklığın sadece lasmanda olmadığını ve geniş bir işbirliğinin kanıtı. Promosyonları Türkiye’den alabilen varsa, yorumlara yazmasından memnun oluruz.

https://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-exclusive-Forza-Street-promo-pack_id126222

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap