İlginizi Çekebilir

Blade & Soul Revolution resmiyet kazandı!

Screenshot_20171112-124455

Oyunun ne olduğu ortaya çıktı.
Blade & Soul ilk olarak Asya bölgesinde daha sonrasında ise Avrupa ve Amerika bölgelerinde çıkarak oyuncu topluluğunu bir anda katlamayı başarmıştı. Rakibi olan diğer MMORPG oyunlarına nazaran daha fazla serbestlik veren Blade & Soul, hızlı dövüş mekanikleri sayesinde PvP maçlarını daha hızlı hale getiriyordu. Geride bıraktığımız günlerde ilk oyunun devamı, Kore’de basına yapılan özel bir sunum ile tanıtılmıştı. Şimdi ise Blade & Soul 2 olarak geçen oyun resmiyet kazandı ve oyunun Blade & Soul Revolution adı ile çıkacağı belirtildi. Söylenenlere göre yeni oyun sadece mobil platformlara çıkacak. 2018 yılının ilk aylarında oynanış görüntülerinin yayınlanacağı oyun, 2018’in sonuna doğru final sürümüne geçecek. Geliştiricilerin PC’de olan MMORPG oyunundan sonra neden mobil platforma atılım yaptığını bilmiyoruz. Ancak muhtemelen oyunun oynanış dinamikleri PC’ye benzer olmayacaktır.
Blade & Soul Revolution mobil platformlara geliyor
Diğer bir yandan oyunu bu sefer NCSoft yerine Netmarble firması pazarlayacak. Ayrıca aynı hamleyi geride bıraktığımız aylarda Dragon Nest geliştiricilerinden de görmüştük. Sadece PC platformunda olan Dragon Nest, ilerleyen zamanlarda mobil platforma da çıkacak. Ayrıca böylesine haberler ile birlikte PC’de var olan MMORPG pazarının da günden güne küçüldüğünü varsayabiliriz. World of Warcraft’ın hükmettiği MMORPG piyasasında artık yeni bir şeyler yapmak eskisine göre daha zor olmuş durumda.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap