Bright Memory: Infinite’den yeni oynanış fragmanı, Orijinal Bright Memory yarın erken erişimden çıkacak!


Birkaç ay önce oynadığım Bright Memory, Yarın erken erişimden çıkıyor ve erken erişimden çıkması ile birlikte fiyatı da yaklaşık 3$ kadar artacak.
Bright Memory’nin tam sürüme geçmesi ile beraber, oyuna yeni özel yetenekler, Yeni silahlar, Fotoğraf modu ve daha uzun bir hikâye modu eklenecek.
Peki o zaman nedir bu Bright Memory: Infinite?
Bright Memory: Infinite Aynı Tomb Raider’a zamanında yapıldığı gibi bir Reboot oyunu. Yani tamamen yeni bir hikâye modu içerecek.
2036 yılında geçen birinci şahıs aksiyon macera oyununda, kimsenin açıklayamadığı garip olaylar dünyanın dört bir yanındaki gökyüzünde ortaya çıkıyor ve Super Nature Research Organization adındaki organizasyon bu olayı soruşturmak için birkaç ekibini yolluyor.
Bu arada unutmadan, Bright Memory: Infinite’i tek kişi geliştiriyor. Bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor ama daha belli değil.
Bright Memory’i erken erişim sürecinde satın aldıysanız, Bright Memory: Infinite’e ücretsiz sahip olacaksınız.
Bright Memory: Infinite, PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.