İlginizi Çekebilir

Yeni OnePlus Telefonları, 10 Kişi Herkesten Önce Kullanacak!

OnePlus 8 Series

Bildiğiniz gibi OnePlus, önümüzdeki ayın ortasında yeni amiral gemi modelinin duyurusunu yapacak. OnePlus topluluk formunda, yeni akıllı telefonları test etmek için 10 gönüllü arandığı duyuruldu. Seçilen kullanıcılar, ürünü koruyacak ve inceleyecek, OnePlus’un isteklerine uymayan kullanıcılar ise cihazlarını geri gönderecek.

Anladığımız kadarıyla bu gönüllü inceleme, şuanda OnePlus 8 Pro modelini kapsıyor. Diğer modeller için böyle bir uygulama olacak mı bilmiyoruz.

Kullanıcılar tarafından yapılan incelemeler, ürün duyurulduktan sonra yayımlanacak. Ayrıca gönüllüler, cihazları teslim aldıktan 3 hafta sonra şirketin düzenlediği bir programa katılacak ve cihazla ilgili fikirlerini paylaşacak. En çok beğenilen 3 yorum, One Plus’ın resmi sosyal medya hesaplarında paylaşılacak.

Programa kayıt için son tarih 1 Nisan. Şirket, kendi topluluklarına dahil kişileri daha çok istediğinden, 10 kişiden 6’sı One Plus forum üyeleri olacak. Yazma, fotoğraf ve video becerileriniz, yaratıcılığınıza ek olarak kabul için firma tarafından değerlendirilecek.

One Plus, 2 Niisan’da cihaz gönderimi için seçilen kullanıcıları duyuracak. İnceleme için kullanıcılara ne kadar süre verileceği ise belli değil. Muhtemelen ilk incelemelerin cihazın tanıtıldığı gün yayımlanması istenecektir.

Hizmet Türkiye’de açılsaydı başvuran kişilerden biri olurdum diye tdüşünüyorum. Her neyse, belki bir gün o da olur.

OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro modellerinin Qualcomm Snapdragon 865 işlemci, 120Hz tazeleme oranı sunan ekran, üçlü kamera kurulumu ve kablosuz şarj özellikleriyle gelmesi bekleniyor..

One Plus’ın bu programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/the_new_oneplus_phones_will_be_unveiled_in_april_10_people_will_get_to_try_them_early-news-42211.php

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.