ABD’de En Hızlı Büyüyen Akıllı Telefon Markası Şaşırtabilir!

2019-telefonlar

Şuanda piyasanın liderleri olan Samsung ve Apple’ı, ABD’de en çok büyüyen akıllı telefon markası olarak düşünebilirsiniz. Fakat Strategy Analytics’e göre ABD’nin en iyi büyüme gösteren markası Google Pixel. Google, bizzat kendi yayımladığı Android güncellemeleri ve özel uygulamalarıyla zengin kesime hitap etmeyi başarıyor. Eğer İOS’tan Android’e geçmeye niyetiniz varsa, Google Pixel sizin için en iyisi olacaktır. Fakat İOS kullanıcılarının Google Pixel’e fazla yönelmediklerini, Android’i seven kesimin bu cihazları (Pixel 3 ve Pixel 3XL) aldıklarını söyleyebiliriz.

Elbetteki her şey bu kadar mükemmel gitmiyor. Geçtiğimiz dönemde duyurulan Pixel 2 serisi, ölü piksel, mavi renk kayması gibi bir çok sorunla kullanıcıları olumsuz etkilemişti. Ayrıca Pixel 2 kullanıpta hala ekran yanmasından (piksel) şikayetçi olan kullanıcılar var. Pixel 3 serisinde ise şuana kadar her hangi bir sorun ortaya çıkmadı.

KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap