Xiaomi’den Yeni Kablosuz Kulaklık Geliyor!

xiaomi mi 10 one cikan

Bildiğiniz gibi Xiaomi, Covid-19 salgını sebebiyle Hindistan’daki Mi10 satışlarını ertelemişti. Uzunca bir sürenin ardından Mi10, ülkedeki tüketicilerin beğenisine sunulacak ancak tek başına değil.

Xiaomi Hindistan bölge müdürü Manu Kumar Jain, Xiaomi Mi 10 serisinin ülkede 8 Mayıs’ta satışa sunulacağını söyledi. Ancak tek Mi 10 olmayacak.

Belki kullananınızda vardır, Xiaomi’nin “akılsız” TV’leri akıllı yapan ve dünya genelinde fazlaca satan Mi Box akıllı TV kutusu var. Şirketin Hindistan hesabı, gelecek bu cihazın her hangi bir TV’yi akıllı yapacağını söyledi ve buradan ürünün bir Mi Box olduğu anlaşılıyor.

Bu Tweet’e gelen yanıtları cevaplayan Hindistan hesabının verdiği cevaplardan ürünün bir Mi Box olduğuna kesin gözle bakabiliriz.

Bitti mi, bitmedi. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bir TWS kulaklık da piyasaya sürülecek. Bu kulaklıkla ilgili Manu Kumar Jain, kendi Twitter hesabında 7 saniyelik kısa bir klip paylaştı, bu klipten yeni Mi kulaklığın yepyeni bir tasarımla geleceği anlaşılıyor.

Açıkçası Airpods’tan beri bu tam kablosuz kulaklıklara bayağı alıştık. Xiaomi’nin ilk TWS kulaklıkları, silikon kulak uçlarıyla gelmiş ve dünya genelinde satışa sunulmuştu. Ayrıca anavatanı Çin başta olmaak üzere çok fazla ilgi gördüğünü de hatırlıyorum. Yeni kulaklıklar, Airpods’a rakip olabilecek mi göreceğiz.

Bu ürünler, çevrimiçi bir lansmanla tüm tüketicilere duyurulacak. Lansmanın YouTube’da yayımlanması bekleniyor.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_to_launch_mi_box_new_mi_tws_earphones_in_india-news-43053.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap