İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 10 Ultra’ya Saatler Kala Yeni Fotoğraf, Fiyat da Var!

mi10-ultra

Xiaomi’nin Mi 10 Pro’nun geliştirilmiş sürümü olarak göreceğimiz modeli Mi 10 Ultra, yarın resmiyet kazanacak. Duyuruya saatleri sayarken, telefondan yeni fotoğraf geldi. Ayrıca fotoğrafı sızdıran kaynaktan cihazın fiyatıyla ilgili bilgiler de var.

Xiaomi’nin bu telefonunun adı, daha önce Mi 10 Pro Plus adıyla geleceği ortaya çıkmıştı, daha sonra şirketin, Mi 10 Ultra adını kullanacağını öğrendik. Bugün cihazla ilgili ortaya çıkan fotoğraf da arka tasarımı bize gösteriyor.

Xiaomi Mi 10 Ultra kamera için poz veriyor, fiyatlandırma sızıntıları iddia ediliyor

Yukarıda telefonun beyaz rengini görüyoruz, düz beyaz değil, inci beyazı. Fotoğraf, telefonda dörtlü kamera kurulumunun olacağını doğruluyor ve bu kameraların diziliş biçimini de gösteriyor.

Mi 10 Ultra, 120x’e kadar yakınlaştırma sunan bir kamerayı bünyesinde barındıracak.

Xiaomi Mi 10 Ultra kamera için poz veriyor, fiyatlandırma sızıntıları iddia ediliyor

Gelelim üzecek konuya, fiyat. Mi 10 Ultra’nın 12GB RAM ve 256GB dahili hafızaya sahip modeli 6299CNY (yaklaşık 900USD) fiyat etiketine sahip olacak. Telefonun 512GB’lik versiyonu ise ana modelden 700CNY (yaklaşık 100USD) daha pahalı olacak.

Sızıntı Mi 10 Ultra ile gelmesi beklenen Redmi K30 Ultra’nın fiyatının da 2399CNY, 2799CNY veya 3499CNY olacağını iddia ediyor.

Mi 10 Ultra hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_10_ultra_in_white_poses_for_the_camera_alleged_pricing_leaks-news-44680.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap