The Room 3 Steam yolunda!

The Room 3

Fireproof, sevilen bulmaca oyunu The Room 3’ün 13 kasımda Steam için geleceğini duyurdu. Oyun, şu anda İoS cihazları üzerinde ulaşılabilir durumda.
Büyük ölçüde takdir toplayan “The Room” oyun serisini devam ettiren Fireproof Games, üçüncü bölümü bilgisayar için yayınlamaktan gurur duymaktadır.
The Room Three, tıpkı daha önceki sürümlerinde olduğu gibi fiziksel bulmaca çözme oyun tarzını sürdürmekle birlikte oyuncunun keşfedebileceği dünyayı daha da genişletmektedir. Fireproof Games, gizemli The Room dünyasını canlandırmak için tüm özellikleri ve ortamları yeniden oluşturdu, yapılandırdı ve yeniledi.
The Room Three’de, yalnızca “Zanaatkar” olarak bilinen gizemli kişinin hazırladığı bir dizi sınavda ilerlerken tüm bulmaca çözme becerilerini kullanmak zorunda kalacağın uzak bir adaya götürülmüş olarak kendine gelirsin.
Fireproof Games, Guildford/Birleşik Krallık’ta çalışan küçük, bağımsız bir ekiptir. İlk oyunumuz olan The Room’u Eylül 2012’de iPad üzerinde kendi adımızla yayınladık. Bu ciddi başarımız, oluşturduğumuz yeni hayran kitlesi ve kazandığımız birçok uluslararası ödül bizi oldukça şaşırttı. Bu ilk yayınımızdan itibaren The Room oyunları hayatlarımızı değiştirdi. Umarız bu oyunları oynarken tıpkı bizim onları yaparken eğlendiğimiz kadar eğleniyorsunuzdur.
The Room 3 Steam
The Room 3 PC Duyuru Videosu
The Room 3 Grafik Karşılaştırma Videosu

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap