İlginizi Çekebilir

Sony, Xperia XZ3 Ön Sipariş Verenlere Kulaklık Hediye Edecek!

sony

Sony, yeni amiral gemisi Xperia XZ3’ü ön siparişle alan kullanıcılara 280TL değerinde Ear Duo kulaklık hediye edecek. Akıllı telefonun ön siparişleri 24 Eylül’de başlayacak ve Amazon üzerindende satın alınabilecek.

Kulaklığın özelliklerine bakacak olursak, sesi doğrudan kulak kanallarına ileten, aynı zamanda dış sesleride algılamanızı sağlayan kavuçuk bir tasarıma sahip. Bu sayede müzik dinlerken çevrenizi duyabiliyor, biri size seslenirse duyabiliyorsunuz.

Ön sipariş hediyesi stoklarla sınırlı olacak. O nedenden ötürü sahip olmak isteyenler şimdiden 24 Eylül’e hatırlatıcı kursunlar.

Sony, bu hediyeyi kullanıcılardan gelen tepkileri yumuşatmak için yapmış olabilir. Xperia XZ3’ün fiyatı 900USD gibi bir uçuklukta olunca, en azından fanları korumak istemişler.

Sanıyoruz Sony, kendini hala başarılı bir akıllı telefon üreticisi görüyor fakat durum öyle değil. Bu yüzden firmanın fiyatları biraz aşağı çekmesi şart.

sony

 

KAYNAK: https://www.phonearena.com/news/xperia-xz3-ear-duo-pre-order-bundle-amazon_id108300
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap