İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy S10 pil kapasitesi ortaya çıktı; Galaxy S10 + ve S10 Lite da listelendi!

galaxy s10

Samsung’un 2019 amiral gemileri olacak Galaxy S10 ve S10+ ile orta seviyenin üstünde konumlanacak S10 Lite modelleri listelendi. Ayrıca Galaxy S10’ın pil kapasiteside ortaya çıktı.

Huawei, cihazlarunun pil ömrünü iyileştirirken Samsung, S7’den beri aynı değerlerde pil kullanıyor ve buda kullanıcıların eleştirilerine yol açıyordu. Ancak yeni Galaxy S10 serisiyle firma, bu durumu değiştirecekmiş gibi görünüyor.

Ice Universe’nin ortaya çıkardığı bilgilere göre Galaxy S10, 3500MAh’lik bir bataryaya sahip olacak. Bu sayede Galaxy S9’daki 3000MAh’lik bataryanın yerini daha güçlü bir batarya almış olacak. Galaxy S9+’nında 3500MAh bataryaya sahip olduğunu belirtelim.

Aynı sızıntı, Galaxy S10+’nın 4000MAh bir pil kapasitesine sahip olduğunu açıklıyor. Bu, geçen Ekim ayında ortaya çıkan başka bir sızıntıyıda doğrulamış oluyor.

Ayrıca Galaxy S10’ın uygun fiyatlı modeli olacak S10 Lite’ninde 3100MAh bataryaya sahip olacağı görülüyor. İlk bakışta küçük gibi gelsede Galaxy S9’dan daha büyük bir kapasiteye sahip olduğunu belirtmekte yarar var. Ayrıca bu cihaz, Galaxy S9 ve S10’dan daha küçük ekrana, güç verimliliği yüksek bir işlemciye ve daha düşük çözünürlüklü bir ekrana sahip olacak.

Galaxy S10 modelleri, önümüzdeki ayın sonunda düzenlenecek MWC 19 etkinliğinde duyurulacak ve Mart ayında satışa çıkacak.
KAYNAĞI GÖRÜNTÜLE

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap