I’am Dead, Eylülde Switch ve PC için geliyor!

I'am Dead

Hollow Ponds ve Richard Hogg, Bulmaca macera türündeki I’am Dead’i PC ve Switch için duyurdu. PC versiyonu Steam üzerinden satılacak.
I Am Dead, Hohokum ve Wilmot’s Warehouse’un yaratıcılarından gelen ve ölümden sonraki hayatı keşfetme konulu çekici bir bulmaca macera oyunudur.

Morris Lupton küçük Shelmerston adasının müze küratörüdür ve yeni vefat etmiştir. Köpeği Sparky’nin hayaleti ile yeniden bir araya gelen Morris, çok sevdiği adasını yok edecek bir felaketin meydana gelmek üzere olduğunu fark eder.

Birlikte Shelmerston’ın kadim gizemlerini gün ışığına çıkarmaları, adadaki volkanın patlamasını önlemeli ve ev dedikleri bu yeri kurtarmaları gerekecektir.

Morris ve Sparky, Shelmerston’ın kayıp ve dağılmış hayaletlerini de keşfetmelidir. Onları bulabilmek için ikili beraber vakit geçirdikleri yerleri ziyaret ederek onları en iyi tanıyan insanların anılarına dalacak ve hayatların hikayelerini öğrenecektir.

Görevlerine yardımcı olması için Morris, nesnelerin ve insanların içeriklerini ve anılarını görmesini sağlayan doğaüstü bir X-Ray gibi çalışan yeni gücünü kullanacaktır!

Yol boyunca Shelmerston’ın tarihi ve kültürü ile ilgili birçok hikaye keşfedecek ve turist serçeleri, balık insanları, morlo’ları ve daha önce de volkanı dindirmiş olan Aggi Efsanesi gibi çok sayıda ilginç misafir ve sakini hakkında bilgi edineceksiniz. 
I’am Dead, Eylülde çıkacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap