Turkcell Akıllı Faks ile dilediğiniz Yere Kıpırdamadan Faks Gönderin!

20180310_2144262060141127.png

Merhaba arkadaşlar!

Bu yazımda sizlere Bip üzerinden çalışan akıllı faksı nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

İlk öncelikle Bip uygulamasını açıp keşfet bölümünden yaşam kategorisine tıklıyoruz. Buradan akıllı faksa girip takip ete basıyoruz. Hizmet bize hemen mesaj gönderiyor.

İşleme başlamak için öncelikle faks gidecek gerçek veya tüzel kişinin numarasını yazıyoruz.

Numarayı yazdıktan sonra bizden bir fotoğraf dosyası seçmemizi istiyor. Sağ tarafta yer alan gönder (+) tuşuna basıp galeri simgesine dokunuyoruz ve fotoğrafı seçiyoruz.

Daha sonra sizden fotoğrafı doğrulamanız isteniyor. Evet yazıp geçiyoruz.

Aşağıda gönderilen mesajda işlem ücretini onaylamanız isteniyor. Oradaki tamam tuşuna basıyorsunuz. İşlem ücreti vergiler dahil 1.99TL’dir. Ücret faturanıza yansıtılır. Talebinizin alındığı size bildirilir. İşlem tamamlandığında size aşağıdaki gibi bir bilgilendirme yapılacaktır.

İşlem tamamlandı. Bir başka içeriğimizde görüşmek üzere!

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap