İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy M51’den yeni detaylar!

m51

Mart ayında ortaya çıkan Cad görüntüleri, Galaxy M51’in arkasında üçlü kamera kurulumu olduğunu gösteriyordu, fakat sonra ortaya çıkan raporlar, M51’in arkada 4 kameraya sahip olduğunu ve ana kameranın 64MP olduğunu söylüyordu. SamMobile da 64MP ana + 12MP ultra geniş açı kamerasını içeren dörtlü modülü doğruladı. Fakat üçlü kamera kurulumunun neden görsellerde karşımıza çıktığını bilmiyoruz. Bu seriye ait 2 cihaz görebiliriz belki.

Samsung Galaxy M51 leaked renders Samsung Galaxy M51 leaked renders

-Galaxy M51 sızdırılan render resimleri

Galaxy M51’in bu tartışmalı kamera kurulumundan bahsettikten sonra, cihazın diğer özelliklerine de bir bakalım. Geçen ay gelen Geekbench verilerine göre SM-M515F  model numarasına sahip Galaxy M51’de 8GB RAM var. Bunun yanında Qualcomm’un orta seviye işlemcisi Snapdragon 675 telefonda yer alacak. Telefon kutusundan Android 10 işletim sistemi ve muhtemelen One UI 2.5 arayüzüyle çıkacak.

Cihazın çıkış tarihinden söz edecek olursak, bu konuyla ilgili elimizde resmi veya doğrulanmış bir bilgi yok. Hatta Samsung, M51’i bile henüz doğrulamadı. Fakat M51’in Eylül ayı içinde Hindistan’da satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Bunun yanında Samsung, Hindistan’dan önce bu telefonu farklı bir ülkede satışa sunabilir.

Her halükarda üretim ve testlerde sona yaklaşıldığını ve her an piyasaya sunulabileceğini belirteyim. Galaxy M51 hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_m51_camera_specs_leak-news-44450.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap