İlginizi Çekebilir

Remothered: Going Porcelain duyuruldu!


Remothered: Tormented Fathers’ın devamı olacak olan Remothered: Going Porcelain PC, PS4 Xbox One ve Switch için duyuruldu. Ayrıca oyun bir üçlemenin 2. Oyunu, bu da demek oluyor ki, 3. Oyunda gelecek.Remothered: Tormented Fathers geçtiğimiz gün düzenlenen İtalyan video oyun töreninde
2018’in en iyi İtalyan video oyunu seçildi ayrıca. Anlayacağınız, çok sağlam bir korku oyunu geliyor.
Modus Games CEO’su Christina Seelye: “Remothered: Going Porcelain’ı türün hayranlarına getirecek olmaktan dolayı büyük heyecan duyuyoruz. İlk oyun korku hayranlarının dikkatini çekti ve ikincisi de üçüncü oyunu merak içinde beklemelerini sağlayacak.”

Darril Arts kreatif direktörü Chris Darril: “Remothered: Tormented Fathers’ın kazandığı başarılardan gurur duyuyorum ve üçlemenin ikinci oyununa hayat verecek işbirliği konusunda daha da gurur duyuyorum. Yeni, çılgın, korkulacak ve ağlanacak bir şeye hazır olun. Trajik bir aşk hikayesine tanık olacaksınız.”
Stormind Games CEO’su Antonio Cannata: “Bugün, İtalyan geliştiriciler arasında en iyi korku ve bağımsız oyun stüdyosu olarak tanınmak bizim için inanılmaz bir onur. Remothered: Going Porcelain ile insanları tekrardan şaşırtmak ve korkutmak için sabırsızlanıyoruz.”

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap