İlginizi Çekebilir

World of Demons Platinum Games Tarafından iOS ve Android için Duyuruldu!

Beklenen oyun Android ve İOS için duyuruldu

Android-ve-iOS.png

Mobil cihazlarımızı şenlendirecek olan World of Demons, geliştirici Platinum games ve yayımcı DeNA tarafından duyuruldu. Sadece İoS ve android için yayımlanacak oyunun ön kayıt sayfasına haberin sonundaki linkten ulaşabilirsiniz.
World of Demons, bu yaz İoS ve Android için çıkış yapacak.
Detaylar:
Başlık: World of Demons
Tür: Samuray Aksiyon
Çıkış Tarihi: Yaz 2018
Desteklenen Platformlar: iOS, Android
Desteklenen Cihazlar: iOS 9 veya üstü (iPhone 6 ve daha yeni) (tüm cihazlar desteklenmez)
Fiyat: Oyun için ödemelerle birlikte indirmesi ücretsiz
Hikaye:
World of Demons, Oni’nin (şeytanların) insan dünyasını ele geçirdiği ortaçağ Japonya’sının fantastik bir yorumunda geçmektedir. Önceden uysal olan Yokai (Japon folklorundan canavarlar) Oni tarafından bozuldu ve insanlara da saldırmaya başladı. Sadece cesur bir Samuray Oni’nin tehdidine karşı çıkmaya cesaret edebilir.
Karakterler:
Onimaru
Sayo
Ibaraki Doji ve Kuma Doji
Temel Özellikler:
Dramatik Samuray Aksiyonu
World of Demons’in birinci sınıf savaş sistemini deneyimleyebilmek için birden çok güçlü samurayın kontrolünü ele alın. Karakterinizin doğrudan kontrolünü ele alın ve kılıç hareketleri, dodge, parry ve bitirici hareketlerinizi düşmana uygulayın. Temel ataklar, saldırı büyüleri ve destek teknikleri ile savaşta sizi desteklemeleri için Yokai minionlarını çağırın. Dev bosslar ve şeytani Oni’nin adamlarını yenmek için emrinizde bulunan her şeyi kullanın.
Yenilikçi Oyun Modları
Her türden oyuncuya hitap eden, birbirinden benzersiz ve çekici ödüller kazandıran birden fazla oyun modunda yeteneklerinizi ve yükseltmelerinizi gösterin. Oni ustalarını yenin ve Skirmish hikaye modunda dünyayı kurtarın. En güçlü Yokai minionlarınızı seçerek Yokai Showdown rekabetçi arena modunda yüksek sıralara ulaşmak için diğer oyuncuları mağlup edin. Hazır olduğunuzda, co-op Samurai Stronghold modunda en güçlü bossları yenmesi için size katılacak samuray arkadaşlarınızı seçin.
Çeşitli Yükseltmeler ve Özelleştirme
World of Demons Samuray karakterleri ve kullandıkları silahlar için derin yükseltme ve özelleştirme seçenekleri sunuyor.Daha fazla sağlık, saldırı gücü, ek kılıç kullanma becerileri, yeni silahlar ve karaktere özel hareketler elde etmek için düşmanlarda deneyim puanı kazanmaya çalışın. Yokai minionları da yükseltme seçeneklerine sahiptir. Yokai minionlarını yükseltmek potansiyel güçlerini arttırır, savaş alanında size daha fazla saldırı ve destek seçenekleri sunar ve bunların yanı sıra en güçlü düşmanlara karşı şansınızı arttırmak için bazı özelliklerin kilidini açar.

https://worldofdemons.com/preregister.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap