İlginizi Çekebilir

Redm Magic 5S İle İlgili Bazı Detaylar Geldi!

magic 5s temsili

Oyun telefonlarının önemli üreticilerinden olan Lubia, yeni telefonu Red Magic 5S’yi yakında duyuracak. Tabii ki sızıntılar sayesinde duyurulmadan cihazla ilgili neredeyse her şeyi öğrenmiş olacağız diye düşünüyorum.

Dün, telefonla ilgili ilk detayları bizzat şirketin başkanı olan Ni Fei’den öğrendik. Ni Fei, telefonda Snapdragon 865 işlemcinin kullanılacağını belirtti.

Şimdi ise Exec’den gelen RAM ve depolama özelliklerine bakıyoruz.

Red Magic 5S, UFS 3.1 bellek ve LPDDR5 RAM ile gelecek

Red Magic 5S, LPDDR5 RAMe sahip olacak, Abisinde de bu tip RAM vardı. Bunun yanında bu telefon, okuma ve yazma hızlarında daha gelişmiş bir performans vaat eden ve şirketin Magic Lite adını verdiği özel optimizasyonla gelen UFS 3.1 DEPOLAMA TEKNOLOJİSİNİ KULLANIYOR.

Lubia’nın “S” serilerinde geçmişte yaptıklarını göz önüne aldığımızda, cihazın tasarımının büyük oranda Red Magic 5’e benzeyeceğini söyleyebiliriz. Telefon 144Hz yineleme hızına sahip bir ekranla gelecek ayrıca bugüne kadar görmediğimiz, görsek de nadir olan 16GB’a kadar RAM seçeneğiyle cihaz bizlerin karşısına çıkacak. Bir de cihazın soğutması için yerleşik bir fan olacağını belirtmiş olalım.

Red Magic 5S ile ilgili detayları yakın zamanda öğreneceğiz. Siz oyun telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/red_magic_5s_will_come_with_ufs_31_memory_and_lpddr5_ram-news-44302.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap