İlginizi Çekebilir

Realme’den Realme Buds Air Neo Kulaklık, İşte Sızdırılan Teknik Özellikler!

buds_air_neo

Ortaya çıkan yeni bilgiler, Realme’nin mevcut tam kablosuz kulaklığı Realme Buds Air için uygun fiyatlı bir alternatif sunacağını gösteriyor. Yaklaşan bu kulaklıklar, Realme Buds Air Neo adıyla gelecek ve tek şarjla tamı tamına 17 saat pil ömrü sunacak.

Etkileyici pil ömrüne rağmen Buds Air Neo, bazı şeylerden feragat edecek. Buds Air modelinde de böyle miydi hatırlamıyorum ama, Buds Air Neo’nun kutusunda Micro USB (USB 2.0) şarj kablosu bulunacak. Ne yazık ki kulaklıklar, kablosuz şarj özelliğine sahip olmayacak.

Özelleştirilmiş Realme R1 yonga seti, Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ve 13mm ses sürücüleri bu tam bkablosuz kulaklıkta yer alıyor. Ayrıca kulaklıklar, Realme’nin düşük gecikme süresi sunmayı sağlayan oyun modunu destekliyor.

Realme’nin bu orta seviye kulaklık modelini ne zaman açıklayacağı şuanda bilinmiyor. Fakat şirket, 25 Mayıs’ta bir etkinlik düzenleyecek, bu etkinlikte Realme BBuds Air Neo’yu da görebiliriz.

Keşke Realme, biraz daha kısa bir isim tercih etseymiş, bu biraz uzun sanki:) peki siz ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/realme_buds_air_neo_key_features_and_renders_leak-news-43224.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap