İlginizi Çekebilir

Puanlama sistemimi değiştiriyorum!


Merhaba, Yine ben. Bildiğiniz gibi sitede oyun incelemeleri yazıyorum zaman zaman. Bu incelemelerin sonunda ise her sitenin yaptığı gibi puan veriyorum oyunlara.
Normalde rakamlar ile puan verirdim fakat, bir kaç gün düşündüm ve bunun hiç etik olmadığına karar verdim. Bundan sonra puanlama sistemim Filme gitmeden önce kanalı gibi cümleler ile ifade edilecek. (Hayır kopya çekmedim.)
Böylesinin daha iyi olacağını düşünüyorum. Peki siz ne dersiniz?
Konu açılmışken incelemelerden de bahsedeyim. Bu yılın sonuna doğru bir kaç inceleme yazmayı planlıyorum. Bunlardan bazıları eski yapımların PC için yeniden piyasaya sürülmüş hâli, Bazıları da bu yıl çıkışını gerçekleştiren oyunlar. Bu arada Borderlands 3 incelemesi bekleyenler, Özür dilerim ama o 2020’ye sarktı.
The Outer Worlds gibi büyük oyunlar da büyük ihtimal ile 2020’ye sarkacak. Büyük derken hemen bitmeyen oyunlardan bahsediyorum. 😀

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.