İlginizi Çekebilir

BioShock’un devamı yolda!

BioShock

2K, Uzun zamandır beklenen BioShock serisinin yeni oyununun geliştirildiğini doğruladı. Belirtilene göre, BioShock’un yeni oyununu 2K’nın yeni açılan Cloud Chamber stüdyosu geliştiriyor.
Cloud Chamber studios iki farklı yerde bulunuyor. Bunlardan biri Montréal, Quebec’te, diğeri ise San Francisco körfezde. Umarım Sonuç Mafia 3 gibi olmaz.
2K başkanı David Ismailer konu ile ilgili olarak “Oyun portföyümüzü büyütmeye devam ederken, değerli IP’lerimize de daha fazla yatırım yapmaya devam edeceğiz. BioShock son konsol neslinin en sevilen, en iyi yorumlar alan ve en yüksek puanlar alan serilerinden biri oldu. Gelecekte güçlü hikaye anlatımı ve ikonik birinci şahıs nişancı oynanışının nereye gideceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” dedi.
Cloud Chamber stüdyoları patronu Kelley Gilmore ise “Video oyunlarının sınırlarını zorlayacak henüz keşfedilmemiş dünyalar ve hikayeler oluşturmak için Cloud Chamber stüdyolarını kurduk. BioShock’ın oluşumundan, ilerlemesinden ve ünlenmesinden sorumlu birçok kişi ile birlikte 2K ailesinin bir parçası olmaktan ve BioShock gibi ikonik bir serinin yeni oyunundan sorumlu olmaktan onur duyuyoruz.” dedi.
Henüz yeni BioShock’ın çıkacağı tarih ve platformlar açıklanmadı. Muhtemelen önümüzdeki konsol neslinde göreceğiz.

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.