İlginizi Çekebilir

Poco M2, 8 Eylül’de Büsbüyük Geliyor!

p-m2

İlk başlarda Xiaomi’nin alt markası olan Poco, daha sonra birim olarak Xiaomi’den ayrıldı ve artık adına sadece “Poco” diyoruz. Ülkemizde Snapdragon 855 işlemcili FP1 modelitle tanınan Poco, şimdi farklı segmentlerde ürünlerini tüketicilere sunuyor.

Poco M2 Pro, Temmuz ayında duyurulmuştu fakat M2’den o dönem ses gelmemişti. 8 Eylül saat 12:00’de standart model Poco M2, Hindistan’da duyurulacak.

 

Telefonla ilgili bildiklerimiz sınırlı. Arkada bulunan kameralarla ilgili bir bilgimiz yok, önde ise damla çentiğin içinde bir selfie kamerası var. Flipkart’ta da ortaya çıkan telefon büyük boyutlu bir ekran ve büyük bir pil ile gelecek.

Poco M2, 8 Eylül'de büyük ekran ve büyük batarya ile geliyor

Firma M2’nin “Epic HD fotoğraflar” çekebileceğini ve bu kamera özelliği için bol miktarda RAMkapasitesi ve yüksek performansın sunulacağını belirtti. Yani telefonun RAM konusunda da “büyük” olacağını söyleyebiliriz.

Poco M2 büyük ekran, büyük pil ve bol miktarda RAM ile gelecekPoco M2 büyük ekran, büyük pil ve bol miktarda RAM ile gelecekPoco M2 büyük ekran, büyük pil ve bol miktarda RAM ile gelecek

Şu an öğrendikleriniz sizi tatmin etmemiş olabilir, beni de etmedi. Umarız  Poco, detaylı özelliklerde bizi şaşırtır. Ama Pro’dan fazlasını beklemeyin, D.

Poco M2’yi Türkiye’de de görmeyi diliyoruz, siz Poco markası hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/poco_m2_launch_date-news-45057.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap