Orta Seviye Özellikleriyle LG Q92 Tanıtıldı!

LG Q92

Son zamanlarda orta seviye telefonlarıyla dikkat çekmeyi amaçlayan LG, 5G desteğine de sahip yeni akıllı telefonu Q92’yi bu gün resmi olarak duyurdu.

Gözleri Mi 10 Ultra gibi cihazlara alışık olanlara söyleyeyim, bu telefon, alışkanlıklarınızı değiştirecek, D. Neyse şakayı bırakalım, telefona geçelim.

Bildğiniz gibi LG, Velvet 5G isimli bir akıllı telefon duyurmuştu ve biraz pahalıydı. Q92, biraz daha uygun fiyatlı telefon tercih etmek isteyen LG fanlarına hitap ediyor.

Snapdragon 765G işlemciye sahip LG Q92, Velvet gibi 6GB RAM ile geliyor. Telefonda koruma için IP68 ve MIL-STD-810G su / toza karşı dayanıklılık sertifikaları da bulunuyor.

Snapdragon 765G 5G ile LG Q92 resmi,

Q92, arkada 4 adet kamera bulunduruyor, telefonun ana kamerası 48MP. Bunun yanında size dar bir alanı veya küçük bir nesneyi çekmede yardımcı olacak 2MP çözünürlüğünde bir makro kamera, arka tarafı bulanıklaştırma ve derinlik için 5MP TOF sensörü ve 8MP ultra geniş açı kamera telefonda yer alıyor.

Ön tarafa baktığımızda, 6.67 inçlik, Velvet’te bulunan ekranın aksine LCD bir ekranla karşılaşıyoruz. Bu ekran, Full HD+ çözünürlüğünde ve üst ortadaki yuvarlak deliğin içinde 32MP ön kameraya ev sahipliği yapıyor.

4000mAh, kullanıcılara artık küçük gelmeye başlayan bir bataryayla gelen telefon, rakiplerinin 45W, 60W gibi hızlı şarj teknolojilerine karşılık 15W hızlı şarj adaptörüyle sunuluyor.

LG UX 9 arayüzü altına inşa edilmiş Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkan LG Q92, en azından tasarım konusunda başarılı görünüyor.

Snapdragon 765G 5G ile LG Q92 resmi,

LG Q92, 26 Ağustos’ta yaklaşık 420USD fiyat etiketiyle şirketin anavatanı Güney Kore’de satışa çıkacak. Telefonun Avrupa veya diğer pazarlara gelip gelmeyeceğiyle ilgili henüz bir bilgi yok.

LG’nin son telefonlarını beğeniyor musunuz?

https://www.gsmarena.com/lg_q92_official_with_snapdragon_765g__quad_cameras_and_667_lcd-news-44885.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap