İlginizi Çekebilir

Red Faction: Guerrilla Remarstered’ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Red-Faction-Guerrilla-Remastered-Edition-Görsel-7

THQ Nordic’in yayıncılığını yaptığı Red Faction: Guerrilla Remastered, 3 Temmuz’da PC, PS4 ve Xbox one için çıkış yapacak.
Red Faction: Guerrilla Re-Mars-tered Steam’de orijinal oyunun sahiplerine ücretsiz olarak sunulacak.
Remastered versiyon yeniden işlenmiş grafikler, geliştirilmiş aydınlatma, geliştirilmiş gölgeler, geliştirilmiş postprocessing ve 4K desteği sunacak.
PC Performansı:
• Native 4K desteği

Xbox One Performansı:

• Xbox One: 900p 60 FPS
• Xbox One X: 1800p 60 FPS ya da 4K 30 FPS

PlayStation 4 Performansı:

• PlayStation 4: 1080p 60 FPS
• PlayStation 4 Pro: 1500p 60 FPS ya da 4K 30 FPS

Orijinal Red Faction’ın hikâyesinin 50 yıl sonrasında Red Faction: Guerrilla oyuncuların asi bir savaşçı rolüne girip yeniden kurulmuş Red Faction harekatına katılıp baskıcı Earth Defence Force’dan kurtulup özgürlük savaşı verme olanağı sağlıyor. Red Faction: Guerrila, yıkım tabanlı oynanışı dev bir açık dünya, hızlı gerilla tipi savaş ve gerçek fizik hasarı ile birleştirerek türü yeniden tanımlıyor.
Açık dünya gerilla savaşı: Kiminle, ne zaman, nerede ve nasıl savaşacağınızı siz seçin. Gerilla taktikleri uygulayın, silahınızı seçin, araçlarınızı özelleştirin ve EDF hedeflerine saldırılar düzenleyin. Kendi oyun stilinize göre saldırılar düzenleyin, görevleri istediğiniz sırayla gerçekleştirin veya EDF’nin Mars üzerindeki kontrolünü zayıflatacak yıkımlarda bulunun.
Stratejik yıkım: Yıkımı kendi avantajınıza kullanın, pusular kurun veya zincir patlamalar gerçekleştirerek düşman üslerine saldırın ve oyun alanını kalıcı olarak değiştirin. Tamamen dinamik fizik tabanlı yıkım ile duvarlarda delikler açın veya yere pusu kurup kaçın; takip edenlerden kurtulmak için merdivenleri parçalayın veya yıkılmış duvarların arasından araçlarla kaçın.
Multiplayer: Yıkımın kol gezdiği multiplayer savaş modlarında gerilla savaşı yeteneklerinizi konuşturmanız gerek çünkü saklanacak bir yer yok.
Yeni bir fragman da yayınlandı. Bu fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap