Motorola’nın Bir Sonraki Katlanabilir Akıllı Telefonu 9 Eylül’de!

motorola razr

Motorola, sızıntıların kurbanı olan ve Razr 5G veya Razr 2020 adıyla gelmesi beklenen katlanabilir akıllı telefonunu duyurmaya neredeyse hazır. Bu modelin halefi olan yeniden doğmuş Razr 2019’un üstüne her anlamda bir şeyler ekleyecek Razr 2020.

Motorola’nın basın mensuplarına gönderdiği davetiyede yeni Razr için tanıtım tarihi, 9 Eylül olarak belirtildi.

Yeni Razr, birkaç uygulamalı görüntüde zaten sızdırılmıştı. Bu sızıntılardan birini aşağıya bırakıyoruz, bir seveni vardır.

Bir sonraki katlanabilir Moto Razr 9 Eylül'de duyurulacak

Snapdragon 765 chip setinden gücünü alan yeni Razr, 5G desteğini de bizlere sunacak. 8GB RAM, 256GB dahili hafıza ve 2845mAh pil, bu ilginç telefonda bizleri karşılayacak.

Arka kamerada  Samsung’un 48MP ISOCELL Bright GM1 sensörünü görüyoruz, tabii bu sensörün yazılımsal olarak nasıl geliştirildiğini bekleyip göreceğiz. Selfie kamerası 20MP olacak Razr 2020, Android 10 işletim sistemiyle kutudan çıkacak. Telefonun dış ekranı, bir önceki nesil Razr’dan daha büyük olacak, bu da elimizdeki bilgiler arasında yer alıyor.

Motorola’nın bu katlanabilir akıllı telefonunun fiyatı vs. konular ile ilgili çok bilgi sahibi değiliz ancak birçok üretici, katlanabilir akıllı telefonlarında 2019’un amiral gemi işlemcilerinden daha geriye gitmiyor. Razr 2020 veya 5G’nin tercih edilebilirliği, fiyatı, tasarımı ve kamera özelliklerine bağlı olacak.

Sektörde bu kadar oyuncu var ken Motorola’nın neler başaracağını, bize zaman gösterecek.

Yeni Razr 2020 hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/the_next_foldable_moto_razr_will_be_announced_on_september_9-news-44720.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap