İlginizi Çekebilir

iPhone 12 Duyuru ve Piyasaya Çıkış Tarihiyle İlgili Bilgiler Geldi!

iphone 12 temsili

Teknoloji analisti Jon Prosser, Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 12 duyuru tarihini ile ilgili bilgiler verdi. Sadece bununla yetinmeyen analist, bir sonraki İpad ve Apple Watch’un duyuru tarihini de bizlerle paylaşıyor. Son olarak dağıtımla ilgili bilgiler de var.

Detaylara geçmeden önce Jon Prosserin sızıntılarına, İphone SE 2020’nin duyuru tarihini doğru tahmin etmesinden dolayı güvenebileceğimizi söylemiş olalım.

Analistin verdiği bilgilere göre,Apple, İphone 12 etkinliğini 12 Ekim Pazartesi günü gerçekleştirecek. Şirket aynı hafta içinde Pro olmayan modelleri için ön sipariş almaya başlayacak ve İphone 12 siparişlerini 19 Ekim haftasından itibaren müşterilere ulaştıracak.

İphone 12 Pro modellerinin ise Kasım ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Prosser, Apple’ın 2 cihazını her hangi bir etkinlik yapmadan, basın bültenleriyle duyuracağını söyledi. Bu cihazlar yeni uygun fiyatlı İpad 10.2 ve Apple Watch Series 6. Bu cihazlar için basın bülteni, 7 Eylül’de News Room üzerinden yayımlanacak.

Apple’dan yüksek seviye İphone 12 Pro ve İphone 12 Pro Max modellerinin yanında, daha uygun fiyatlı olacak İphone 12 ve 12 Max modellerinin de duyurusunu yapmasını bekliyoruz. İphone 12 ve 12 Max isimlerini ilk bizlerin tahmin ettiğini de belirtelim.

Bu arada, zamanında yazdığımız İphone 12 serisinden beklenenler yazımızı aşağıdan okuyabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Geliştirilmiş Kameralar, 5G Desteği ve Daha Fazlası: İşte İphone 12 Serisi İle ilgili Tüm Bilinenler!

Apple’ın yeni telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/apple_iphone_12_announcement_date_and_shipping_details_revealed-news-44732.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap