İlginizi Çekebilir

Maid of Sker için yeni bir video yayınlandı!

Maid of Sker

Wales Interactive, Maid of Sker için oynanış görüntülerinin de içerisinde bulunduğu bir video yayınladı.
Maid of Sker, İngiliz mitolojisinden ürkütücü yaratıkların var olduğuna inanılan ıssız bir otelde geçen, korku dolu bir hayatta kalma mücadelesidir. Sessiz Adamların kabuslarına cesurca direnin. Geldiklerinde paniğe kapılmayın — nefes bile almayın.

Elizabeth Williams’ın lanetli gerçek hikayesine dayanan bu serüvende sevdiği kadını kurtarmak için korkunç bir savaşa itilmiş bir müzisyen olan Thomas Evans’a hayat veriyorsunuz. 1898’lere uzanan hikaye, bugün bile ayakta duran ve İngiltere’nin en lanetli evlerinden biri olduğu söylenen Sker House çevresinde geçiyor.

Hikayeye, keşfetmeye ve silah olmadan hayatta kalma taktiklerine odaklanılmış bu oyunda gerçekçi 4k görsellere bolca yer veriliyor. Verdiğiniz kararlara göre farklı hikayelere doğru yol alan ve sizi farklı sonların karşıladığı bu serüveni denemelisiniz.

3D ses tabanlı AI sistemi hayatta kalma oyunu mekaniğinin kalbidir. Gizlenmek, koşmak, pusuya yatıp dikkat dağıtmak… Bunlar süper işitme becerisiyle düşmanlardan kurtulup hayatta kalmak için ihtiyacınız olan tekniklerden bazılarıdır. Ayakta öylece durup nefesinizi tutmanın tek seçenek olduğu noktaya doğru ilerledikçe, düşmanlardan kaçmak gittikçe zorlaşıyor!
Maid of Sker, Türkçe alt yazı seçeneği ile Temmuzda PC, PS4 ve Xbox One için, Ekimde Switch için çıkacak.
Uyarı: Kulaklıkla izlerken sesi kısın.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap