Monster’dan “Dijital Mağaza” Hizmeti

106885_640

Covid-19 sebebiyle hepimiz mecburen evlerdeyiz. Fakat bazılarınız, bilgisayarını değiştirmek gibi bir plan yapmış olabilir, ve hangi markayı alacağınıza karar verememiş olabilirsiniz. İşte Monster, bu konuda sizlere yardımcı olmak için güzel bir çözüm geliştirdi, karşınızda Monster Dijital Mağaza.

Dijital mağaza deyince hepinizin aklına, ürünleri satın aldığınız internet sitesi geliyor olabilir, fakat bu mağaza öyle değil. Zaten Monster Notebook’un web sitesinden dilediğiniz Monster dizüstü bilgisayarı sipariş edebiliyorsunuz. Fakat yukarıda belirttiğim gibi, bu iş için bir rehbere ihtiyacınız olabilir.

Dilediğiniz Monster Notebook serisiyle ilgili uzmanından 20dk görüşme

Monster’ın şuanda 3 farklı seri model laptopları satışta bunlar; Abra, Tulpar ve Huma serileri. Dijital Mağaza ile Monster, size en doğru bilgisayarı almanız için yardımcı oluyor. Örneğin, Abra serisinden bir model satın almayı düşünüyor ve bu modelin başka bir modelle olan farkını merak ediyor, kullanacağınız 3D programlama ve render uygulamalarındaki performansını öğrenmek istiyor, oyun performansı konusunda bilgi almak istiyor veya farklı sorularınızı sormak istiyorsanız; alanında uzman bir Monster Notebook yetkilisiyle görüşmek için randevu alabilirsiniz. Seçtiğiniz gün ve saatte, bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili en fazla 20dk boyunca uzmanla görüşme yapabilir, kafanızı kurcalayan konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nasıl randevu alabilirim?

  1. İlk önce Buraya  tıklayarak Monster Notebook Dijital Mağaza sayfasına gidin

2. Abra, Tulpar veya Huma seçenekleri arasından, destek almak istediğiniz seriyi seçin. Biz, örnek olması için Abra (Abra Gaming Laptop) seçip devam ediyoruz.

3. Sizi İngilizce bir takvim sayfası ve Türkçe bilgilendirme yazısı karşılayacak. Buradaki seçenekler soldan Pazartesi ile başlayıp sağda Pazar günüyle sona eriyor burada; MON Pazartesi, TUE Salı, WED Çarşamba, THU Perşembe, FRİ Cuma, SAT Cumartesi ve SUN Pazar günlerini ifade ediyor.

Sol tarafta ise size bazı kişisel verilerinizin yurtdışına aktarılacağına dair şöyle bir bilgi veriliyor:

Aydınlatma Metni

Ad-soyad, e-posta, ses ve görüntünüz ürün tanıtımı için uzaktan görüşme yapmak amacıyla alınacak ve yurtdışına aktarılacaktır. Verilerinizin işlenmesi için detaylı aydınlatmaya https://www.monsternotebook.com.tr/aydinlatma-metni adresinden ulaşabilirsiniz.

4. Sağ taraftan bir tarih seçtikten sonra “Confirm” tuşuna basın ve devam edin, biz 01.06.2020 seçtik.
5. Daha sonra çıkan ekranda Name bölümüne adınızı, E-mail bölümüne ise E-posta adresinizi girin ve kişisel bilgilerinizin yurtdışına iletilmesini onaylayan onay kutusunu işaretleyin. Eğer her şeyden eminseniz “Schedule” yani randevu al düğmesine basın, ve işlem tamam, belirlediğiniz saatte Monster ürün yetkilisiyle görüşebilirsiniz.
Monster, kendini her alanda geliştiren bir firma. Örneğin teknik servis hizmeti, bizim Monster Notebook Kullanıcıları grubunda fazlaca beğeniliyor. Bunun yanında ekibin güler yüzlülüğü sizi fazlasıyla memnun ediyor.
Bu tarz bir hizmetin de tüketicilere sunulması, firmanın kullanıcıyı düşündüğünün açık bir kanıtı. Biz bir şekilde bu işin içindeyiz ancak herkes bir şeyleri bilmek zorunda değil, o yüzden hele hele firmaların böyle ince detayları düşünmesi, gerçekten takdir edilmesi gereken bir konu. Monster Notebook’a gösterdiği duyarlılık için teşekkür ederiz.
Bu hizmeti kullanıp deneyimlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.
Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap