İlginizi Çekebilir

Horizon: Zero Dawn PC’ye geliyor!


Birkaç ay önce Kotaku’nun ortaya attığı söylentiden ibaret olan Horizon: Zero Dawn PC sürümü, Sony tarafından resmi olarak doğrulandı. Bu yaz çıkacak. Kotaku birkaç ay önce bunun daha başlangıç olduğunu, Daha çok PS özel oyununu PC’de göreceğimizi söylüyor.
Horizon: Zero Dawn PC sürümü, Complete Edition olarak çıkış yapacak. İçerisinde ana oyunu, The Frozen Wilds ek paketini ve daha önce çıkmış tüm indirilebilir içerikleri içerecek.
Hermen Hulst konu ile ilgili olarak “Horizon: Zero Dawn’ın bu yaz PC’ye geleceğini doğrulayabilirim. Guerrilla Games’ten stüdyo yönetmenleri Michiel van der Leeuw, JB van Beek ve Angie Smets PC versiyonu hakkında yakında daha fazla bilgi paylaşacak.” dedi.
“PlayStation’ı nasıl daha fazla kişiye tanıtacağımız ve insanların PlayStation’da neler kaçırdığını göstermemiz açısından bazı yeni fikirlere açık olmamızın önemli olduğunu düşünüyorum. Bazı kişilerin kafasını rahatlatmak için bir AAA özel oyunun PC’ye geliyor olması her oyunu PC’ye getireceğimiz anlamına gelmiyor. Horizon: Zero Dawn’ın PC’ye uyduğunu düşünüyoruz. PC çıkışları için bir planımız yok, konsola %100 sadık kalmaya devam edeceğiz.”
Hermen Hulst PlayStation 5 ile ilgili olarak “Kendimizi kaliteli özel oyunlar yapmaya ve güçlü hikaye anlatımı olan tek oyunculu oyunlara adadık. Ayrıca neyin işe yaradığını görmek için yeni deneylere ve yeni fikirlere de açık olacağız. Bu, Sony Interactive Entertainment Dünya Geneli Stüdyolarının DNA’sının bir parçası.”
Sizce başka PS özel oyunu PC’ye gelir mi? Gelirse sıradaki ne olur?
Horizon: Zero Dawn 2017 yılında çıkmıştı.

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.