İlginizi Çekebilir

Hakan: Muhafız’ın 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı!

protector

Netflix’in ilk Türk yapımı dizisi olan Hakan: Muhafız (The Protector) ilk sezonu geçtiğimiz yıl, 14 Aralık’ta yayımlanmıştı. Olumlu olumsuz bir çok eleştiri alan dizi, bir dilendiricinin Hakan’a yumruk ata(madığı) sahne sebebiyle olay olmuştu. Yurt dışı ve yurt içi toplam 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından ilgi gören dizinin başarısından Netflix memnun olduğunu söylemişti.

Normalde Netflix’in içerik sezonları arasında en az 1 yıl olur, ancak düşük bütçeyle çekilmesi veya artık her neyse ondan ötürü 2. Sezonun gelmesi pek uzun sürmedi. Ayrıca dizinin 3 ve 4. Sezonlarıda onaylandı.

Çok başarılı olmasa bile Türk dizi standartlarının oldukça üstünde bir kaliteye sahip olan The Protector’ın yeni sezonunu benim gibi bekliyorsanız size güzel bir haber vermek isterim, fragman yayımlandı. 2. Sezonun 26 Nisan’da çıkacağı geçtiğimiz haftalarda dizinin oyuncuları tarafından 7 farklı dilde duyurulmuştu.

Neler olmuştu? Spoiler!

Kapalı Çarşı’da Babasına yardım eden Hakan’ın en büyük hayali, arkadaşıyla birlikte bir antika dükkanı açmaktır. Fakat tılsımlı gömleği soran biri gelir ve artık Hakan gerçeklerle yüzleşmek zorundadır.

Gömleği Suzan’a satmak için gittikleri yerde Babası onu takip eder. Çıkan çatışmada Babası ağır yaralanır ve ölür. Babası ona bir Eczane’yi tarif eder ve Hakan, kendisini bekleyen büyük bir görevi, İstanbul’u kurtarmayı başarmak zorundadır.

Gerisini izlersiniz artık. İşte yeni sezonun fragmanı:

İlk sezon fena olmasa da, bazı şeyler oldukça sıkıcıydı. Ayrıca dizi diğer Netflix dizilerinin kalitesinin altındaydı. Umarız bu sezon daha güzel olur. Dizinin baş rollerini Çağatay Ulusoy (Hakan), Ayça Ayşin Turan (Leyla), Hazal Ergüçlü (Zeynep) ve okan Yalabık (Faysal Erdem) gibi isimler paylaşıyor. Dizinin yapımcılığını Netflix ile birlikte O3 Media üstleniyor.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap