İlginizi Çekebilir

Google Pixel 5, 15 Ekim’de Piyasaya Çıkacak, Pixel 4A 5G İse Kasım’da Gelecek!

google-pixel-3a

Google’ın bu yıl çıkaracağı önemli telefonlardan biri uygun fiyatlı Pixel 4A, diğeri ise Pixel 5 olacak ve bu 2 telefon, 30 Eylül’de duyurulacak. @Jon_Prosser ve @evleaks’a göre Pixel 5’in fiyatı 699USD olacak, tabii bu fiyat büyük ihtimal Kanada için geçerli. Prosser’dan gelen yeni bir iddia, Google’ın Pixel 5’i 15 Ekim’e kadar satışa sunmayacağını ve Pixel 4a 5G’nin de Kasım ayına kadar raflarda yer almayacağını belirtiyor.

Hem Pixel 5 hem Pixel 4A 5G, ürün etkinliğinin gerçekleşeceği 30 Eylül’de ön siparişe açılacak. Pixel 5, (Black and Subtle Sage”) renk seçenekleriyle gelecek ve resmi olarak 15 Ekim’de satışa sunulacak.

Pixel 4A 5G’ye geldiğimize ise işler biraz değişiyor, telefon sadece Siyah renk seçeneğine sahip olacak ve 19 Kasım’a kadar satın alınamayacak.

Bununla birlikte Prosser’ın belirttiğine göre Pixel 4A 5G’nin “Clearly White” (Beyaz)renk seçeneği de olabilir, fakat bu renk seçeneği 2021’e kadar ertelennebilir. Tabii, Google iptal etmezse.

Aralık 2019’da telefonun ilk sızan görüntülerinde beyaz renk vardı, bu renkte güç tuşu da truncuydu.

Sızan Pixel 4a oluşturma

Pixel 4A’nın 5G desteklemeyen varyantı 399USD fiyat etiketine sahip olacak, 5G sürümü ise 100USD daha pahalı olacak. Tabii, ilk aşamada telefonun yalnız 4G LTE sürümünü satışta göreceğiz.

Ayruca Beyaz rengi de 5G sürümüne özel olabilir. Pixel 4A modellerini beğendiniz mi?

https://www.gsmarena.com/google_pixel_5_to_launch_october_15_pixel_4a_5g_wouldnt_arrive_until_november-news-45493.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap