İlginizi Çekebilir

Google, Bitcoin’i Yasakladı!

bitcoinin-cok-bilinmeyen-bir-faydasi-daha-ortaya-cikti-gida-uretimi-video.jpg

HatırlarsanızFacebook, geçtiğimiz günlerde kripto paraları (Sanal para.) yasakladığını duyurmuştu. Facebook’un ardından Google’danda kripto paralara yasak geldi.
Google bu gün yaptığı açıklamada, eğer kripto paranız var ise kullanmaya devam edebileceğinizi, fakat bunun sadece hazirana kadar geçerli olduğunu belirtti. Firma sadece kullanımını değil, aynı zamanda kripto para reklamı yapmayı da yasakladı.
Yapılan açıklamaya göre, yeni reklam politikası çerçevesinde kripto para, finansal getiri farkı ve çift değişkenli opsiyonlar gibi denetlenemeyen veya spekülatif finansal ürünler için reklamlar yasaklanacak.
Bu sabahtan itibaren Bitcoin fiyatı 9.144 dolarda yer alıyor. Ancak bu fiyatın her an değişiklik gösterebileceğini hatırlatalım.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap