Ghostrunner için yeni bir video yayınlandı!

Ghostrunner

Yarı SUPERHOT, Yarı Mirror’s Edge, Yarı Hotline Miami, Yarı Katana Zero bir oyun olan Ghostrunner için yeni bir video yayınlandı.
Yayınlanan videoda Düşmanlar ve yetenekler gösteriliyor. Ayrıca yarı Dishonored olduğunu da söylemiş miydim? Kaliteli oyun ama.
Hikaye ise Cyberpunk teması ile karanlık bir dünyada işleniyor.
İnsanlık, yaşanan bir küresel felaket sonucu kule şehrinde yaşamak zorunda kalıyor ve kule şehri The Keymaster adlı baş kötü karakter tarafından şiddet, yoksulluk ve kaos ile yönetiliyor. Burada bir kişinin değeri bütün hayatlarına karar veren implant kategorisine bağlı. İmplantlar bireylere çocukluk döneminde veriliyor ve onun hangi sosyal gruba ait olacağını belirliyor. Ana karakterimiz iyi bir hayat sahibi olacak kadar şanslı değildi fakat bu yozlaşmış sistemi değiştirmek size kalmış.
Ghostrunner, Bu yıl PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak.

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap