İlginizi Çekebilir

Galaxy Note 9 9 Ağustos’ta Geliyor!

samsung-dex-5515.jpg

Samsungun merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy Note 9, 9 Ağustos tarihinde duyurulacak.

Bildiğiniz gibi Samsung, bir sene içerisinde 2 amiral gemisi duyurur. Bunlardan birisi yılın başlarında duyurulan Galaxy S, diğeri ise 2. Yarısında duyurulan Galaxy Note modelidir.

Galaxy S, temel yeniliklerin yapıldığı önemli bir modelken, Galaxy Note ise bir sonraki amiral gemisine hazırlık olarak nitelendirilebilir.

The Verge’nin haberine göre Samsung, yetkili basın mensuplarına davetiye göndermeye başladı. Davetiyede duyurulacak cihazla ilgili bir bilgimiz olmasada, geçmişteki tarihlerde göz önüne alındığında Galaxy Note 9’un duyurulması muhtemel diyebiliriz.

Galaxy Note 9’da S9 ile aynı işlemci kullanılacakken, hoparlör özelliğine sahip bir Spen ile geleceği tahmin ediliyor. Cihazın, ekrana gömülü parmak izi okuyucuyla satışa çıkması beklenmiyor. Ayrıca Note 9, 512GB kapasiteye sahip ilk akıllı telefon olabilir. Bunları hep birlikte, 9 Ağustos’ta düzenlenecek etkinlikte göreeceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap