Castlevania: Symphony of The Night mobil cihazlara geldi!


İlk olarak Playstation 1 için çıkan ve adından çokça söz ettiren Castlevania: Symphony of The Night, iOS ve Android cihazlar için çıktı.
Geçmişe doğru gidecek olursak, 1998’de Sega Saturn, 2007’de PSP ve Xbox360, 2018’de ise PS4 için çıkmıştı.
Castlevania: Symphony of the Night, kontrolcü desteği, yeni özellikler, başarımlar ve 6 farklı dil desteği(İngilizce, Japonca, Almanca, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca) ile şu anda iOS ve Android’te ulaşılabilir durumda.  
iOS cihazlarda oynamak için, en az iOS 9.0 sürümü kullanmanız gerekiyor; iPhone 5S ve üzerindeki modellerde oynayabilirsiniz. Oyunun boyutu ise 341 MB. Oyunu Android cihazlarda oynayabilmek için 4.4 ve sonrasındaki sürümleri kullanmanız gerekiyor.
iOS için buraya, Android için ise buraya tıklayarak satın alabilirsiniz. Oyun Android için 19,99 TL’den, iOS için ise $2,99’dan satışta.

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.