Death Stranding PC versiyonundan oynanış videoları!


Geçen yılın sonlarına doğru çıkış yapan güzel hikayeli kargo taşıma simülasyonu Death Stranding, Bu yıl PC için de gelecek malumunuz. Yaz aylarında oyunsuz dönemimizi kapatacak olan Death Stranding PC versiyonundan oynanış videoları geldi.
PC versiyonunun dağıtımını 505 Games üstleniyor ve oyun Denuvo kullanacak. Artık 400 TL vermemek için ben bir sene beklerim. 😀
Oyunun PC versiyonu yüksek kare hızı, fotoğraf modu, ultra geniş monitör desteği ve Valve Corporation’ın Half Life serisinden çapraz içeriklere sahip olacak. Kojima’nın paylaştığı videolarda oyunun fotoğraf modu ve ultra geniş monitör desteğini görüyoruz.
Death Stranding PC için 2 Haziranda çıkacak.
Oynanış videoları Twitter üzerinden yayınlanmış, Twitter videolarını nasıl koyuyoruz bilmediğimden sizi buraya yönlendireceğim.

Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.