Call of Duty: Modern Warfare 2 Xbox One geriye uyumluluk sistemine eklendi!

Call of Duty Modern Warfare 2

Microsoft’un Xbox One kullanıcıları için sunmuş olduğu geriye uyumluluk sistemi, gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Geriye uyumluluk sisteminin bu sefer getirdiği oyun, Call of duty: Modern Warfare 2 oldu.
Xbox One geriye uyumluluk sistemi, aylık ödeme karşılığınnda işleyen bir sistem. Bu sistem dahilindeki oyunları, Aylık ödeme karşılığında, ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Xbox Store — 78,70 TL (Xbox Live Gold üyeleri için 59.02 TL)
Her zaman olduğu gibi, sahip olduğunuz ve Geriye Uyumluluk oyun kataloğunun bir parçası olan dijital oyunlar, Xbox One’ınızın “Yüklemeye Hazır” bölümünde otomatik olarak görüntülenir. Geriye Uyumluluk oyun kataloğunda bulunan diskli oyunlar için diski takın; konsol, oyunu sabit diskinize indirmeye başlayacaktır. Oyunu sabit diske indirdikten sonra kullanıcıların oyunu oynamak için oyun diskini sürücüde takılı bırakması gerekir.
Xbox One geriye uyumluluk sisteminde 531 adet oyun bulunuyor. Tam listesini aşağıdaki linkte görebilirsiniz.
https://majornelson.com/blog/xbox-one-backward-compatibility/

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

Adım onur. 26 Haziran 2000 tarihinde doğdum. 8. Sınıftan itibaren oyunlar, teknoloji, VB. dallar ile ilgiliyim. Kendime ait bir Youtube kanalım, bir Twitter hesabım, bir Facebook hesabım, ve 2 adet yazı yazdığım sayfam var. Tabi bir sayfa bu sitenin kurucusuna aittir.

Yorum Yap