Asus Zenfone 7 Özellikleri Ortaya Çıktı!

zenfone 7

Geçen gün Asus tarafından duyuru tarihi paylaşılan Zenfone 7 serisinin teknik özellikleri ortaya çıktı. Son zamanlarda hakkında pek çok söylenti çıkan Zenfone 7 serisi, sızıntılarla kendini göstermeye devam ediyor. Bugün, telefonun içindeki donanımla ilgili, daha fazla ayrıntı elimizde var ve bunları sizlerle paylaşacağız.

Asus Zenfone 7 listesi

Avrupalı ​​bir perakendeci, ZS670KS ana kartını taşıyan her iki Zenfone 7 telefonunun da özelliklerini içeren listeleri yayımladı. Bu özellik listesinden Zenfone 7’nin daha önce de dediğimiz gibi Snapdragon 865 işlemciden güç aldığını bir kez daha görürken, 8GB RAM/128GB depolama konfigürasyonuyla da karşılaşıyoruz. Zenfone 7 Pro’da ise Snapdragon 865+ işlemci yer alıyor ve bu listeden, 8GB RAM/256GB dahili hafızaya sahip bir varyantının bulunduğu anlaşılıyor.

Asus Zenfone 7 Pro listesi

Her 2 liste de fiyat bilgilerini içeriyor. Buna göre Zenfone 7 505 EURO, 7 Pro ise 549 EURO fiyat etiketiyle gelecek. Önceden gelen bilgiler de fiyat konusunda benzer şeyler söylüyordu.

Ek olarak C11P1904 model numarasına sahip Zenfone 7, 5000mAh bataryaya sahip olacak, bu da gelen bilgiler arasında.

Zenfone 7 ayrıca Tayvan’ın Ulusal İletişim Komisyonu’nda (NCC) görüldü. Buradan da NR / LTE / WCDMA / GSM mobil bantlarını desteklediği doğrulanmış oldu.

Asus, Zenfone 7 serisinin tanıtım tarihini 26 Ağustos olarak açıklamıştı . Ayrıca Zenfone 7’nin düz versiyonunun Full HD+ çözünürlükte, 60Hz tazeleme oranına sahip,  BOE destekli 6.64 inçlik bir ekranla geleceğini öğrenmiştik.

Zenfone 7 pil ve NCC listeleri

*Zenfone 7 NCC

Zenfone 7, kamera kurulumunda ROG Phone’u örnek alacak; 64MP Sony IMX686 , 12MP Sony IMX363 ultra geniş açı sensörlrine sahip cihaz bir kamera daha bünyesinde barındıracak.

Zenfone 7 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://www.gsmarena.com/asus_zenfone_7_series_exposed_in_listings_-news-44833.php

Yorum Yap
Nasıl Buldunuz?

Yazar Hakkında

2012 yılından beri teknoloji konulu araştırmalar yapmaktayım. Bir şeyi öğrenmemin temelini merakım oluşturur. İnsanların sorunlarına çözüm bulmayı severim ve benim bilgilerimden yararlandıkları zaman mutlu olurum. Her zaman teknolojinin olumlu olumsuz eleştiri kısımlarında yer alırım ve bu eleştirileri yaparken üretici politikaları ve kullanıcı görüşlerini değerlendiririm. Almayın yerine neden almamalısınız? Düşüncesini benimserim. Uzman olduğum konularda makaleler yazıp videolar çekmek hoşuma gider. Bilgilerimi Facebook ve Google grupları başta olmak üzere Web forumları, araştırmalar ve YouTube videoları ile geliştirmeye çalışırım.

Yorum Yap